Witaj,
już tylko chwila dzieli Cię od uzyskania dostępu do innowacyjnej Platformy online przygotowanej specjalnie dla nauczycieli szkół i przedszkoli poszukujących nowych inspiracji i ciekawych rozwiązań edukacyjnych.
Zadbaliśmy także o to, aby na Platformie znalazły się porady prawnika i materiały poruszające najważniejsze aspekty prawne związane z pracą nauczycieli.
Platforma to miejsce dla nauczycieli takich jak Ty!
Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś do bezpłatnej wersji „Niezbędnika Nauczyciela Szkoły” lub „Niezbędnika Nauczyciela Przedszkola” i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Wypełnij poniższy formularz oraz wybierz odpowiedni dla Ciebie „Niezbędnik”.
Niezbędnik Nauczyciela Szkoły
Niezbędnik Nauczyciela Przedszkola
Jeżeli posiadasz inny program naszego wydawnictwa, podaj dane konta informatyka z certyfikatu legalności. Dzięki temu połączymy Twoje licencje.
*Zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących działalności, produktów i usług Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze Sp. z o. o. Sp. k., drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres e-mail.
*Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych

*pola obowiązkowe